www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő, gépkezelő

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, gyöngyösi megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Összeszerelő, gépkezelő

(betanított munka, határozott idejű szerződésekkel)

Feladatok:

  • Épületgépészeti elektromos rendszerek, alkatrészek szerelése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség vagy általános iskolai végzettség esetén gyári tapasztalat

  • Kézügyesség, önálló precíz munkavégzés

  • Váltott, 3 műszak vállalása

  • Megfelelés esetén HAVI szerződéshosszabbításokkal történő munkavégzés vállalása

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria az első naptól

  • 183 nap után bónusz és emelt műszakpótlékok

  • Bérlet, buszjegy költségtérítés, 100%-ban, a helyi járatra is

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

    Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Gyöngyös
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Határozott idejű