www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő DIÁK

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1058552

Szombathelyi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk lelkes és motivált diák munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Gyártósori feladatok
  • Csomagolás

Elvárások:
  • Nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 3 műszakos munkarend vagy alkalmanként
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kézügyesség

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely, egy jól működő nagyvállaltnál
  • Ingyenes távolsági buszjáratok
  • alapbér+műszakpótlék

  • - E-mailben: E-mail cím megjelenítése–ra várjuk a fényképes önéletrajzokat - Telefonon: 70/197-5238 Kövess minket Facebookon (Prodiák Szombathely) is, hogy minden aktuális munkánkról azonnal értesülj!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas