www.cvonline.hu

Gyártósori összeszerelő 3 és folyamatos műszakrendben

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1038368

Az európai autógyártás egyik legnagyobb beszállítójának dinamikusan fejlődő, lendületes, folyamatosan bővülő veszprémi csapatába munkatársakat keresünk hosszú távú feladatokra az alábbi munkakörbe: Gyártósori összeszerelőket keresünk.
Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Kézi anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások:
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Végleges, határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, jó csapat
  • Kulturált, modern környezet
  • Kiemelt bérezés és béren kívüli juttatások, bónusok
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások

  • Jelentkezz az alábbi e-mail címen, telefonszámon, vagy gyere és ugorj be irodánkba! - Személyesen: 8200 Veszprém, Megyeház tér 2. - Telefonon: + 36 70 6655 251, +36 70 440 3574, +36 88 326 196

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Veszprém