www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 541 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Gyártósori operátor munkakörben Hölgyek és Urak jelentkezését várjuk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka (szenzorok gyártása)
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Minőségellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, minden hónapban étkezési hozzájárulás céges étteremben történő fogyasztáshoz, prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár átvételi lehetőséggel
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal biztosított
  • Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye: Veszprém

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon: +36-20/344-9448 vagy +36-20/275-7795

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő