www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 671 napja lejárt

Az Opel Szentgotthárd több mint két évtizedes múltra visszatekintő fejlődése tovább folytatódik!
Folyamatos beruházásaink révén létszámunk dinamikusan emelkedik, jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat több műszakos munkarendbe:

Fő feladatok:

  • Motoralkatrészek gyártása, fémmegmunkáló gépek kezelése
  • Termékminőség folyamatos biztosítása
  • Szerszámcserék, korrekciók, mérések elvégzése
  • Felmerülő gyártási problémák megoldása
  • Dokumentációk vezetése
  • Munkaterület tisztán és rendezetten tartása

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Középfokú műszaki végzettség (Pl.: CNC forgácsoló, esztergályos, géplakatos, egyéb gépipari végzettség)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Gyors döntési képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Minőségtudatos szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Szakmai tréningek és továbbképzési lehetőségek
  • Innovatív, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Lendületes, elkötelezett csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos, motiváló feladatok
  • Tiszta munkahelyi környezet

Műszakrendekhez igazodó tömegközlekedés Zalaegerszeg irányából is!

„Az embereken múlik minden!”

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő