www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 784 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő