www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 997 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres:

Operátor

munkakörbe.

Feladatok:
• A különböző gyártóállomásokon szükséges összeszerelési feladatok elvégzése,
• A termelésben előforduló minőségi hibák kiszűrése,
• Kézi anyagmozgatás a termelési területen,
• A szükséges dokumentumok kezelése,

Elvárások:
• Legalább 8 általános iskolai végzettség,
• Gyártósori tapasztalat,
• Precíz, pontos munkavégzés,
• Monotónia tűrés, jó kézügyesség,
• Többműszakos munkarend vállalása.

Munkavégzés helye:
• Türje.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát az „operátor Türje” megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő