www.cvonline.hu

Gyártósori Operátor

  • A hirdetés 893 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

(Győr)

Feladatok:

  • Meghatározott szerelési, összeállítási és ellenőrzési feladatok ellátása
  • Információk, tapasztalatok  átadása a gyártósorok termelékenységének és minőségének folyamatos javítása érdekében
  • Együttműködés új termékek bevezetésénél
  • Próbagyártások végrehajtása
  • Kapcsolódó dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Emelő gépkezelő jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Személyiség:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Logikus, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség

Leendő munkavállalóink számára versenyképes juttatási rendszert és bérezést kínálunk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH – 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő