www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 788155

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés
Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Állómunka vállalása
Amit kínálunk:
  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet, emberi körülmények
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése email címre küldött önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (gyártósori operátor) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Érdeklődni : Sebestyén Hajnalka +36 70 66 55 069