www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1228456

Műszaki termékeket gyártó és forgalmazó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Televízió készülékek gyártósori összeszerelése
  • Az elkészült termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása
  • A betanított operátori munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Min. 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Felelősségteljes, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó állóképesség, monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Amit a cég kínál:

  • Béren kívüli juttatások, bónuszok
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás térítése
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászfényszaru

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.