www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1190594

2017-BEN MEGEMELT BÉREKKEL ÉS EXTRA JUTTATÁSOKKAL KERESÜNK SZÉKESFEHÉRVÁRI AUTÓIPARI PARTNERCÉGÜNKHÖZ MUNKATÁRSAKAT AZ ALÁBBI POZÍCIÓBA, INGYENES SZÁLLÁS BIZTOSÍTÁSÁVAL: Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Sikeres teszt kitöltése
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Szállás biztosítása távolról érkezettek számára
  • Cafeteria már a belépéstől + bónuszok
  • Alap bruttó 160.000 Ft/hó+műszakpótlékok
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sóstói ipari park

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát megadott email címre! Érdeklődni: 06-70-66-55-615

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér