www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

Hozzáadva: 2017.06.08.
Hirdetés azonosító: 1158490

Gépkocsikban található csomagtér roló, poggyásztér elválasztó biztonsági háló, panoráma tető, valamint napfényvédő-árnyékoló készítésével foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat. Munkavégzés helye: Mosonszolnok.
Feladatok:

  • Panoráma tetők összeszerelése
  • Munkautasításban foglalt szerelési feladatok betartása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskola
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Kiemelkedően magas bérezés
  • Ingyenes, kulturált szállás
  • Havi hazautazás térítése

Előnyök:
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott email címre.