www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1150238

Stabil háttérrel rendelkező partnerünk részére GYÁRTÓSORI OPERÁTOR munkatársakat keresünk, könnyű fizikai munkára. INGYENES SZÁLLÁSSAL. Részletes tájékoztatás: 06-70-197-5289 Szeretne tiszta, rendezett munkahelyen dolgozni? Fontos önnek, hogy hosszútávon számítsanak munkájára? Szívesen dolgozna 2 vagy 3 műszakban márkás autók alkatrészeivel? Ha igen, akkor önre vár a nyugati régió egyik legstabilabb autóalkatrész gyártó cége Mosonmagyaróvár mellett.
Feladatok:

  • Alkatrészek összeszerelése
  • Könnyű fizikai állómunka

Elvárások:
  • 8 általános
  • Szakmai tapasztalat nem szükséges

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

Nyelv:
  • Magyar

  • (email)

Egyéb információk:
Gyorsan betanulható állómunka, NEM szalag mellett. Amit kínálunk: - versenyképes fizetés, bónuszok, cafeteria - hosszútávú munkahely, stabilitás, családias munkakörnyezet - képzési lehetőségek, előrelépési lehetőségek - üzemorvos a helyszínen - rendezett, tiszta, jól szellőző csarnokok természetes napfénnyel - felszerelt munkahelyi ebédlő, helyben főzött menü vásárlási lehetősége - ingyenes szállás - havi 1x-i hazautazás támogatása - határozatlan idejű szerződés - munkaruha