www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Elektronikai eszközök gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor-Könnyű fizikai munka

Ingyenes céges buszjárat!

Feladatok:
  • Elektronikai termékek összeszerelése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • A műszakvezető utasításának betartása
Elvárások:
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Monotóniatűrés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai termékek összeszerelésében szerzett jártasság

Juttatások:

  • Br. 1000 Ft/óra + műszakpótlék
  • Utazási támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat több település érintésével
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig 2 műszakos munkarend (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződés

Munkavégzés helye: Bonyhád

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre,vagy jelentkezzen telefonon a +3620/269-6319-es számon.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés