www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1115745

Partnerünk, a nyírbátori Coloplast Hungary Kft. bővülő csapatába minőségi gyógyászati segédeszközök gyártásához keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Alapanyag feltöltése, gépek kezelése
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • Termékek csomagolása

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség: érettségi, szakmunkás végzettség, OKJ képesítés
  • Több műszakos, 8 órás munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség az aprólékos munkafolyamatokhoz

Juttatások:
  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
  • Dolgozóbarát munkahely
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes, légkondicionált, wi-fi-vel ellátott vállalati buszjáratok Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 70 településéről
  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható bérezés
  • Átvétel Coloplast állományba 3-6 hónap után

Előnyök:
  • Gyártásban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor