www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1097709

LÉPJEN BE MÉG 2016-BAN ÉS RÉSZESÜLJÖN A MEGEMELT ÉV VÉGI EXTRA JUTTATÁSOKBAN! Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk a következő munkakörbe Pályakezdők, diákok és nyugdíj előtt állók jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Műszakvezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
  • Munkavégzéshez használt gépek tisztán tartása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 vagy folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Sikeres teszt kitöltése

Juttatások:
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Szállás biztosítása távolról érkezettek számára
  • Cafeteria + bónusz
  • Vérsenyképes fizetés
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sóstói ipari park

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát megadott email címre!

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér