www.cvonline.hu

Gyártosori operátor

  • Az álláshirdetés 137 napja lett aktiválva

Szeretne egy jó heyen dolgozni az autóiparban, jelentkezzen Komáromi partnerünkhöz!! Legyen akár Hegesztő, Karosszéria lakatos, Autószerelő vagy Autófényező végzettsége.

Gyártosori operátor (KOM01)

Tevékenységi kör: Autóipar

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeszerelés
  • Csavarozás
  • Szegecselés
  • Ellenőrzés, javítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hegesztő, Karosszéria lakatos, Autószerelő, Autófényező végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Ipari területen eltöltött legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Multinacionális céges háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Komárom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük keressen minket a +36 20 344 94 48-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014