www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1050150

Dunántúli munkavégzésre ingyenes szállással munkatársakat keresünk!
Feladatok:

  • autóalkatrészek gyártása,
  • injektorok, befecskendező rendszerek gyártása, tesztelése,
  • részegységek precíz összeállítása műveleti utasítás szerint.

Elvárások:
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • precíz munkavégzés,
  • többműszakos munkarend vállalása
  • hétvégi túlórák vállalása,

Juttatások:
  • Ingyenes dolgozói buszjáratot és szállást biztosítunk!
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetőségek, képzések.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér