www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres a környékegyik legjobban fizető multinacionális partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren felül kiemelkedő juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Határozatlan idejű szerződés, biztos fizetés
  • Munkatárs ajánlási program
  • Ingyenes szűrővizsgálatok
  • Cégen belüli továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém, Continental Automotive Hungary Kft.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük keresen minket a +36 20 344-9448-as telefonszámon vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítésee-mail címre.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014