www.cvonline.hu

Gyártósori operátor

  • A hirdetés 531 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor

Főbb feladatok:

  • Az aktuális gyártási rajz és az aktuális munkaelőírás alapján különböző szerelési és forrasztási feladatok ellátása;

  • A gyártási munkafolyamatok során a termékek vizuális ellenőrzése;

  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • 18. életév betöltése;

  • Általános iskolai végzettség;

  • Büntetlen előélet;

  • Három műszak vállalása.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség;

  • Bónusz.

Munkavégzés helye:

  • Csesztreg (Zalaegerszeg irányából buszjárat biztosított)

További információ:  Adecco Kft, 06-30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Lenti
Letenye
Zalalövő
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő