www.cvonline.hu

Gyártósori Operátor

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1002836

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az egészségügyi termékek gyártásának meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás illetve a műveleti utasítás szerint.

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Multinacionális tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Megemelkedett havibér
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Nagy múltú multinacionális környezet
  • Ingyenes céges buszjárat / helyi lakosoknak bérlet támogatás

Előnyök:
  • Középfokú iskolai végzettség

  • Önéletrajz elküldésével a megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya