www.cvonline.hu

Gyártósori operátor (szállásal)

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Munkáltató:

Mosonszolnokra, hosszú távú munkavégzéssel multinacionális autóipari vállalathoz munkatársat keresünk

A leendő munkatárs feladatai:

  • Felső ás luxus kategóriájú gépjárművek árnyékolástechnikai berendezéseinek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • különböző nehézségű összeszerelő műveletek végrehajtása
  • az elvégzett munka ellenőrzése mérőeszközzel/szemrevételezéssel

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakmunkás végzettség, vagy általános iskolai végzettség + 1 éves, autóiparban szerzett tapasztalat
  • legalább 1 év gyártási területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mosonszolnok

Szükséges:

Részletes szakmai önéletrajzát küldje - a pozíció pontos megjelölésével - a következő e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő