www.cvonline.hu

Gyártósori operátor szállás lehetőséggel

Hajlandó lenne akár költözni is egy stabil, jól fizető munkahely miatt? Szeretne párjával vagy barátaival együtt dolgozni? Íme, egy jó lehetőség!

Különböző operátori munkákra keresünk partnercégeinkhez munkavállalókat! Az ország minden pontjáról várjuk a jelentkezéseket, a szállás mindenki számára biztosított és 100%-ig ingyenes!

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat:

Gyártósori operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Anyagmozgatás
  • Vizuális ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség, akár átvételi lehetőséggel
  • Munkába járás: szerződéses járatokkal biztosított
  • Stabil hátterű vállalat
  • Távolabbról érkező esetében ingyenes szállás biztosítása!

Munkavégzés helye: Veszprém, Continental Automotive Hungary Kft.

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük keresen az alábbi elérhetőségen +36 20 344-9448 -as telefonszámon vagy küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014