www.cvonline.hu

Gyártósori operátor rész- vagy osztott napi munkaidőben

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 910651

Autóipari világmárkák számára gyártó, német partnercégünk a munka és a magánélet egyensúlyának elősegítése érdekében, kedvező munkarend és munkaidő-beosztás választási lehetőségével munkatársakat keres hosszú távra az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Vizuális ellenőrzés
Elvárások:
  • Éles látás, kiváló kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Állómunka vállalása
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő-beosztás választási lehetősége:
  • Osztott napi 8 órás munkaidő: közös megállapodással a napi 8 órás munkaidőt két részletben teljesíthető: DE: 8:00-12:00, DU: 16:00-20:00
  • 4 órás munkaidő, többműszakos munkarend (DE: 800-1200, DU: 1600-2000, ÉJ: 000-400)
  • 4 órás munkaidő, fix délelőttös (DE: 800-1200)
  • 4 órás munkaidő, fix délutános (DU: 1600-2000)
  • 4 órás munkaidő, fix éjszakás (ÉJ: 000-400)
  • Kiemelt bérezés, béren kívüli juttatások
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Fiatalos, kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Veszprém
Kapcsolat:
Jelentkezés a E-mail cím megjelenítése email címre küldött önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (rugalmas operátor) tárgy mezőben történő feltűntetésével.
Érdeklődés : +36 70 66 55 251