www.cvonline.hu

Gyártósori operátor (Rácalmás)

  • A hirdetés 55 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb és leggyorsabban terjeszkedő gumiabroncs gyártó vállalatához keresünk

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKATÁRSAKAT

Rácalmásra!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Gumiabroncs és autóipari termékek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Az elvégzett munka ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny elektronikai ismeretek
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Monotonitástűrés
  • Jó fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyszeri ingyenes melegétkezés a gyárban
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Sárkeresztes, Székesfehérvár, Seregélyes, Sárosd, Szabadegyháza, Perkáta, Pálhalma, Ozora, Vámszőlőhegy, Igar, Mezőszilas, Pusztaegres, Sárszentmiklós, Sárborgárd, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Tass, Szalszentmárton, Dunavecse, Kalocsa, Dunapataj, Harta, Solt, Dunyegyháza, Apostag, Dunaújváros, Baracs, Kisapostag, Százhalombatta, Ráckeresztúr, Ercsi, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Pusztaszabolcs, Adony, Kulcs, Rácalmás, Budapest, Előszállás, Nagykarácsony, Alsószentiván, Simontornya, Cece, Kislók, Mezőfalva, Nagyvenyim, Pálfa, Vajta
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/934-40-16 -os telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés