www.cvonline.hu

Gyártósori Operátor (O 281)

  • A hirdetés 688 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Gyártósori Operátor  (O 281)

Szállással

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron, és Komárom Esztergom megye

Tevékenységi kör: Autóipari alkatrészek minőségi ellenőrzése, és raktári targoncavezető.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség vagy alapfokú végzettség
  • autóiparban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség,
  • Monotónia-tűrés, rugalmasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetői tapasztalat és jogosítvány a Targoncavezetői pozíció betöltéséhez (elektromos homlokvillás)

Feladatok:

  • Különböző nehézségű összeszerelői feladatok végrehajtása
  • Legyártott termékek ellenőrzése, javítása (mérőeszközzel/szemrevételezéssel)
  • Gyártási terület rendjének biztosítása
  • Vezetői utasítások végrehajtása

Egyéb:

  • Ingyenes szállás Oroszlányban és Győrben
  • Hazautazáshoz költségtérítés
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő