www.cvonline.hu

Gyártósori operátor és gépkezelő (Balassagyarmat)

  • A hirdetés 253 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, balassagyarmati multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor és gépkezelő

(Balassagyarmat)

Feladatok:

  • Közepesen nehéz fizikai munka

  • Fém alkatrészek gépeken való megmunkálása

  • Alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség

  • Írásbeli teszten, valamint szóbeli interjún való megfelelés

  • Fizikai állóképesség

Amit kínálunk:

  • Étkezési utalvány (próbaidő letelte után)

Munkavégzés helye:

  • Balassagyarmat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje

a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Balassagyarmat
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő