www.cvonline.hu

Gyártósori operátor - csomagoló

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 982371

Dinamikusan fejlődő Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk: Gyártósori operátor - csomagoló
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel,
  • Minőségi termékek előállításában, csomagolásában való részvétel.

Elvárások:
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Juttatások:
  • Céges buszjárat
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése