www.cvonline.hu

Gyártósori operátor-csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 766092

Dinamikusan fejlődő Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termelésben való aktív részvétel,
  • Minőségi termékek előállításában, csomagolásában való részvétel.
Elvárások:
  • Folyamatos műszakrend vállalása,
  • Precíz munkavégzés,
  • Monotonitás tűrés,
  • Középfokú végzettség előny.
Amit kínálunk:
  • Céges buszjáratok: Nyergesújfalu- Lábatlan- Komárom- Tatabánya- Tata- Oroszlány térségből,
  • Jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • Karrier tanácsadás az interjú során.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: folyamatos műszakrend, 12 óra
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.