www.cvonline.hu

Gyártósori operátor - csomagoló

Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 1157209

Multinacionális Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk munkakörbe.
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel
  • Minőségi termékek előállításában, csomagolásában való részvétel

Elvárások:
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Juttatások:
  • Versenyképes órabér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás: nettó 15.000 Ft
  • Termelési bónusz
  • Jelenléti bónusz: 10.000 Ft/hó
  • Negyedéves jelenléti bónusz: 15.000 Ft
  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz
  • Kedvezményes termékvásárlás (időszakos)

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. Bővebb információt a +3670 66 55 283 telefonszámon kérhet. Küldjön SMS-t vagy csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya