www.cvonline.hu

Gyártósori operátor (BUD307)

  • A hirdetés 783 napja lejárt

Téged is a könnyű fizikai munka érdekel, jól tűröd a monotóniát? Olyan munkát keresel, ahol a kitartásod és a hozzáállásod a legnagyobb érték?

Ha magadra ismertél jelentkezz! Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni akaró munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor

(BUD307)

Főbb feladatok, munkák:

  • Könnyű fizikai munka
  • Alkatrészek összeszerelése
  • Munkavégzéshez használt eszközök, gépek tisztán tartása
  • Az elkészült darabok folyamatos, önálló ellenőrzése
  • Elkészült darabok raktárba helyezése (anyagmozgatás)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Nagyon jó kézügyesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Rugalmasság
  • Állómunka vállalása
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Munkarend: több műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő