www.cvonline.hu

Gyártósori operátor (BUD239)

  • A hirdetés 280 napja lejárt

A Work Force Kft. Operátorokat keres hosszú távú biztos munkára multinacionális partnere részére Dunaújvárosba, a munkába járás ingyenes céges buszjárattal biztosított!

Gyártósori operátor

(BUD239)

A leendő munkatárs feladatai:

  • gumiabroncs és autóipari termékek összeszerelése a szerelési utasításoknak megfelelően
  • alapanyagok termelésre való előkészítése
  • az elvégzett munka ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • szakmunkás végzettség vagy befejezett 10 osztály
  • előny elektronikai ismeretek
  • gyártási területen szerzett tapasztalat
  • jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • monotonitástűrés
  • jó fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyszeri meleg étkezés ingyenes a gyárban
  • ingyenes buszjáratok több településről

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyéb
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő