Gyártósori munkatársak (több munkakörben) - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3595)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.14.
Hirdetés azonosító: 932359
lejárt

Székesfehérvári megbízónk saját állományába keresünk munkatársakat
az alábbi munkakörökbe:

Finommechanikai szerelő, Teszt technikus, Javító munkatárs, Csomagoló

Feladatok:
- 3D-s nyomtatók szerelése; tesztelése; csomagolása; javítása

Elvárások:
- Min. szakmunkás végzettség
- Jó látás, kézügyesség
- Terhelhetőség, önállóság, pontos-precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:
Összeszerelésben, elekronikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
Középfokú végzettség
- Forrasztási tapasztalat
- Számítástechnikai ismeret

Amit kínálunk:
- 1 műszakos munkarend
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség a vállalat saját állományában
- Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatások
- Utazási támogatás

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabolcs Viktória kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.