www.cvonline.hu

Gyártósori munkatárs

  • A hirdetés 940 napja lejárt

Munkáltató:
Fejér megyei partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk

A leendő munkatárs feladatai:

  • Autóipari termékek gyártásában való aktív részvétel
  • Gyártás során használt gépek szakszerű kezelése, működtetésük biztosítása és felügyelete
  • Legyártott termékek ellenőrzése, csomagolása
  • Kész termékek szállításra való előkészítése
  • Termelésvezető utasításainak ellátása
  • Gyártási terület rendjének biztosítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Középfokú, műszaki végzettség
  • Gyártásban, szerelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Fejér megye

Egyéb:
Ingyenes szállást vagy céges buszokkal való munkába járást biztosítunk

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni:
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak várjuk jelentkezését, önéletrajza elküldésével a következő e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő