www.cvonline.hu

Gyártósori lean mérnök

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Jász-Nagykun-Szolnok megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Gyártósori lean mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyságának növelése
  • Problémák elemzése az adott termékhez, technológiához kapcsolódóan
  • Folyamatfejlesztési projektek kezdeményezése, vezetése és támogatása
  • A vállalati termelési rendszerhez kötődő módszerek, eszközök és folyamatok standardizálása és fejlesztése
  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztések végrehajtása
  • Megoldási javaslatok tétele, intézkedések kidolgozása az elemzések alapján
  • A bevezetett intézkedések és folyamatok javulásának nyomon követése, mérése, értékelése és prezentálása
  • A költségcsökkentési lehetőségek felismerése, meghatározása, a fejlődés vezetése
  • Szoros kapcsolattartás a társterületekkel a lean elvű működés sikere érdekében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki vagy ipari mérnöki)
  • Termelésben szerzett 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • LEAN, TQM, TPM vagy WCM alapok ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Német vagy olasz nyelvismeret előny
  • Faipari tapasztalat előny

Fényképes, magyar és angol nyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő