www.cvonline.hu

Gyártósori gépkezelő

  • A hirdetés 198 napja lejárt

Magyarország első, most épülő alumínium italdoboz gyárába

a QUALITY PACK Zrt.

munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK

  • A gyártó gépsor különböző berendezéseinek hatékony és biztonságos, az előírásoknak megfelelő kezelése
  • Munkahelyi rend fenntartása
  • Félkész- és késztermékek előállítása
  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • A karbantartók munkájának támogatása a szét- és összeszerelésben
  • Csoportvezető utasításainak maradéktalan betartása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság
  • Teherbírás, megbízhatóság, pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

ELŐNY

  • Egyedi termékeket gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Fémiparban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan növekvő cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Sikeres, fiatal, dinamikus csapat
  • Előrelépési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

További információk

  • Munkavégzés helye: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.