www.cvonline.hu

gyártósori gépkezelő-összeszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 641501

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk pest megyei telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • gyártósorok kezelése, gépek folyamatos feltöltése,
  • gépek programjainak elindítása, betöltése,
  • elakadások, hibák ellenőrzése,
  • alkatrészek gyártásában való részvétel,
  • magas minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,
  • munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • szakmunkás végzettség,
  • termelő cégnél szerzett gépkezelői tapasztalat,
  • műszaki beállítottság és érzék,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • monotónia tűrés.
Előny:
  • járműipari tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • egyéb juttatások,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, három műszakos munkarendben
  • Referencia kód: CAS-002
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.