www.cvonline.hu

Gyártósori csoportvezető

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • A csoportban dolgozó kollégák munkájának megszervezése, felügyelete (kb. 25 fő)
  • Határidők, teljesítmény és minőség folyamatos követése
  • Dolgozói oktatások és képzések megszervezése és végrehajtása
  • Csoportszintű adminisztrációk elkészítése
  • Folyamatos anyagellátás biztosítása
  • Gépbeállítóval való közös munkavégzés

Elvárások:

  • Gyártás/termelés területen, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gyártósori csoportvezető” jelige feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

További információ: +36-30/412-7265

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő