www.cvonline.hu

Gyártósori csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.08.
Hirdetés azonosító: 1113237

Dinamikusan fejlődő Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk: Csomagoló - Gyártósori operátor
Feladatok:

  • Termelésben való aktív részvétel,
  • Minőségi termékek előállításában, csomagolásában való részvétel.

Elvárások:
  • Folyamatos műszakrend vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Juttatások:
  • Céges buszjárat
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Ha felkeltettük érdeklődését küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy keressen minket személyesen irodánkban, Tatabánya, Dózsakert 58/a. H-P: 9-15ig. Bővebb információt a +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 telefonszámokon kérhet.

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya