www.cvonline.hu

Gyártósori csomagoló

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1014027

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az egészségügyi termékek gyártásának meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás ill. műveleti utasítás szerint.

Elvárások:
  • Minimum 8 általános végzettség
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Multinacionális tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Megemelkedett havibér
  • Biztos munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Teljesítmény bónusz
  • Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése.