www.cvonline.hu

Gyártósori bőripari betanított munkatárs

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, amerikai tulajdonban lévő bőripari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártósori betanított bőripari munkatárs

Elvárások:

  • 8 általános

  • Szabászatban szerzett gyakorlat

  • Jó logikai készség

  • Monotonitás tűrés

  • Előny: középfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • Munkakörhöz szükséges képzés biztosítása

  • Alapbér + teljesítménybér, Cafeteria, negyedéves jelenléti bónusz

  • Buszjárat

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Vas  megye

További információ:  Adecco Kft, Bödei Krisztina 30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő