www.cvonline.hu

Gyártósori betanított munkás - Marcali

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1233050

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk gyártósori betanított munkatársakat.

Fémipari végzettséggel rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Betanítás, fejlődési, tanulási lehetőség
18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése

A feladatokra megtanítják, de előny a már hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat!

Elvárások:

  • Legalább 8 általános végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Folyamatos munkarend
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

Ha szeretne többet megtudni a munkalehetőségről, hívja a következő telefonszámot: 06-70/510-4220 vagy küldje önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése mail címre és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Egyszerűsített Link megjelenítéseútján is várjuk jelentkezését!

Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:

  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád