www.cvonline.hu

Gyártósor összeszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1078226

Autóipari világmárkák számára gyártó, francia partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Könnyű fizikai munka
  • Összeszerelés
  • Gépkezelés
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév
  • Jó kézügyesség, precíz, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
  • 2 műszak, sima 3 műszak és folyamatos 3 műszak
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiemelt bérezés és műszakpótlékok (havi prémium, 13. havi fizetés, extra hétvégi bérpótlék)
  • Munkahelyi étkeztetés és cafetéria
  • Fiatalos, vidám légkör
  • Klimatizált, színvonalas környezet
  • Ingyenes szállás lehetőség vagy 100% útiköltség térítés
  • Helybéli munkavállalóinknak kedvezményes helyi járat bérlet

Előnyök:
  • Hosszú távú elkötelezettség
  • Rugalmasság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy hívjon a + 36 70 6655 069 telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém