www.cvonline.hu

Gyártómérnökségi technikus

  • A hirdetés 856 napja lejárt

A Jabil Circuit (Link megjelenítése) vezető szerepet tölt be a világpiacon az elektronikai készülékek és nyomtatott áramkörű részegységek gyártása területén.

Tiszaújvárosi gyárunkba a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

Feladata:

  • dokumentációk készítésével és a vizuális szemléltető eszközök és paraméter sheet-ek elkészítésében segíti a mérnökség munkáját,
  • ciklusidők mérése az automata és kézi szerelésű műveleteknél,
  • mérnökségi változtatások végrehajtása,
  • segíti a mérnökség munkáját az új termékek bevezetésében.

Elvárásaink:

  • szakirányú középfokú végzettség (gépész) érettségivel,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó csapatjátékos.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • CAD tervezés.

Amit cserébe kínálunk:

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése-ra vagy az az alábbi linkre kattintva:

Link megjelenítése=