www.cvonline.hu

GYÁRTÓMÉRNÖKSÉGI TECHNIKUS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 524679

Gyártási területre keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Ciklusidők mérése az automata és kézi szerelésű műveleteknél,
  • Mérnökségi változtatások végrehajtása,
  • Mérnökség munkájának támogatása az új termékek bevezetésében,
  • Mérnökség munkájának támogatása a vizuális szemléltető eszközök és paraméter sheet-ek elkészítésében.
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség (gépész) érettségivel,
  • Erős műszaki, gépészeti beállítottság,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • CAD tervezési ismeretek előnyt jelentenek.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc