www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megyei autóipari cég felvételt hirdet

gyártómérnök

pozícióba

Alkalmazás feltétele:

  • Gépészmérnöki végzettség (gép gyártástechnológiai, vagy szerszám technológiai szakirány) vagy minimum 8 éves hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Microsoft Office ismerete
  • AutoCad és 3D szoftver ismerete,

Előny:

  • Szerszám tervezési, javítási ismeret
  • Nyomásos öntészeti ismeret
  • ISO/TS 16949 Minőségirányítási rendszer ismerete
  • Lean ismeretek

Feladatok:

  • Szerszám management támogatása
  • Gyártási folyamatok tervezése, fejlesztése
  • Gyártási dokumentáció készítése, karbantartása
  • Döntés előkészítésekhez elemzések készítése
  • Reklamációk kivizsgálása,
  • Új projektek támogatása
  • Változásértesítők kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges személyiségi jelek

  • Analitikus gondolkodás,
  • Önképzési hajlandóság (autodidakta gondolkodásmód)
  • Rugalmasság
  • Nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság

Bér: megegyezés szerint

Angol és magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi email címre kérjük 2015. Július 15-ig beküldeni.

U-SHIN Europe Kft.

2870 Kisbér Pf.:76

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol