www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A National Instruments gyártómérnök csapatába keresünk több éves tapasztalattal rendelkező új kollégát. Téged keresünk, ha ismered elektronika és automatizálás iparágat, szereted a High mix - Low volume gyártási környezetet, ha gyakorlatorientált vagy és mérnökként nem a tervező asztal mellett szeretnél kibontakozni, ha szereted az önállóságot, kapcsolatépítést és az egyedi megoldásokat, ha vannak ötleteid és szeretnéd, ha azokat érvényre tudnád juttatni. Mindezt nálunk megvalósíthatod egy segítőkész csapat tagjaként igazán baráti légkörben multinacionális high-tech körülmények között.

Feladatok

• Technikai támogatás nyújtása a gyártás részére
• Folyamatok, termékáramok támogatása, karbantartása és fejlesztése
• Gyártás során felmerülő problémák kezelése napi szinten
• Gyártási folyamatok kialakítása, standardizálása és fejlesztése
• Műszaki változások kezelése
• Legmodernebb gyártástechnológiákkal történő gyártás
• Fejlesztendő területek azonosítása és megoldások, alternatívák biztosítása a hozamnövelés érdekében
• Termék- és folyamatleírások meghatározása, folyamatfejlesztés, gyártási idők és munkautasítások, képzési anyagok meghatározása
• Önálló fejlesztések
• Globális gyártási projektek vezetése

• Legalább B.Sc. végzettség gépész-, műszaki menedzser- vagy villamosmérnöki szakon, vagy ennek megfelelő végzettség akkreditált mérnöki programban
• Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
• Legalább 2-3 év, gyártómérnökként, multinacionális gyártókörnyezetben szerzett munkatapasztalat
• Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett végzett hatékony, önálló munkavégzés
• LEAN direktívák (Cell design, Visual Management, Kaizen stb.) ismerete

Előnyt jelent

• Elektronikai gyártástechnológiák ismerete: PCB Assembly, Final Assembly ismerete előny.
• CAD szoftverek ismerete

Amit kínálunk

• Versenyképes juttatási csomag
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Angol nyelv napi szintű használata
• Változatos, kihívásokban gazdag feladatok
• Rugalmas munkaidő
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Dinamikus, összetartó csapat
• Utazási lehetőség
• Ingyenes sportolási lehetőség

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol