www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 957 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével. Növekedésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Meglévő termelési területek / folyamatok technikai támogatása,
  • Szakmai támogatás beruházási projektekben (pl. gépek, berendezések beszerzése, telepítése, szükséges eszközök rendelkezésre állásának biztosítása),
  • Javító intézkedések megfogalmazása és végrehajtása a kevésbé hatékony berendezések, eszközök, folyamatok fejlesztésére,
  • Aktív résztvétel a Folyamatos Fejlesztési Csoportban,
  • A változások tesztelése és az adatok statisztikai eszközökkel való elemzése, az eredményeket hasznosítva javító intézkedések végrehajtása,
  • Munkautasítások készítése, frissítése és oktatása. Támogatásnyújtás az egyéb gyártási dokumentumok létrehozásában, módosításában,
  • Részvétel új technológiák adoptálásában, a szükséges technikai feltételek biztosítása,
  • Fejlesztői, költségmegtakarító projektekben való részvétel, ill. kisebb projektek irányítása,
  • A Six Sigma eszközök hatékony használata,
  • Szoros együttműködés a Mérnökség más osztályaival, új termékek és az azokhoz szükséges folyamatok / berendezések technikai feltételeinek biztosításában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség Műszaki szakon,
  • Min. 2 év tapasztalat, gyártó környezetben,
  • Gyártómérnök, folyamatmérnök, vagy ipari mérnök pozícióban eltöltött tapasztalat előny,
  • Statisztikai Folyamatszabályozás (SPC) ismeret és Kísérlettervezés (DOE) tapasztalat, Lean, FMEA, Gyökérok analízis magabiztos használata,
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség,
  • Rugalmasság,
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Jó elemző- és tervezőkészség, ill. problémamegoldó készség,
  • Alaposság, pontosság, képesség minimális felügyelet melletti munkavégzésre,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Hajlandóság kiküldetéseken való részvételre,
  • Haladó Microsoft Office ismeretek,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • MiniTab ismeret előny.

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok egy növekvő szervezetben
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Győr

Kérjük, hogy részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát Kis László részére küldje el az alábbi e-mail címre.
Cooper Bussmann Hungária Kft., 9027 Győr, Berkenyefa sor 7.

Cégünkről és egyéb álláslehetőségeinkről további információ az alábbi weboldalon érhető el: Link megjelenítése.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol