www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Multinacionális autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Adott gyártóterületen a termelés folytonosságának biztosítása;
  • Felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása, kiküszöbölése;
  • Karbantartási dokumentációk naprakészen tartása;
  • Folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési akciók kidolgozása, megvalósítása;
  • Részvétel új termék bevezetésben;
  • Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Gépészmérnök (preferált), vagy villamosmérnök végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret;
  • Gyártásban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • LEAN ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Jelentkezni magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő