www.cvonline.hu

Gyártómérnök

  • A hirdetés 985 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk stabil, piacvezető vállalat. Leginkább fémipari, autóipari termékeket gyártanak. Részükre keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártás támogatása mérnökségi oldalról a CNC megmunkáló üzemben, technikai segítségnyújtás a termelés részére,
Szerszámok tervezése, specifikálása, rendelése, telepítése,
Új termékek bevezetésének koordinálása,
Beszállítók kiválasztásában való részvétel,
Munkájával és ötleteivel a vevő, és a minőségbiztosítási rendszer elvárásainak való megfelelés.

Követelmények:

Gépészmérnöki végzettség
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Ipari tapasztalat berendezések, gépek, szerszámok továbbfejlesztésében, hibakeresésben
Gépi forgácsolással kapcsolatos ismeretek
Magas szintű elemző képesség

Előny:

CNC programozás ismerete
ISO TS 16 949 szabvány ismerete
Autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Nógrád megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Magas bérezés, persze tapasztalattól függően
Cafeteria (havi szinten 20e Ft)
Bejárástámogatás közel 100%
Albérleti hozzájárulás kérhető, odaköltözés esetén

Helyek Salgótarján
Rétság
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer